Повідомлення про обробку

ТОВ "Агрофірма Шабо" повідомляє,  що з 14 липня розпочинається обробка виноградників (препарати Пергадо Р, Акробат МЦ, Мілдіканат, Емітент, Кумулюс, Люфокс, сірка молота).

14:35 12.07.2021

Оголошуються громадські слухання

Шановні мешканці громади! На виконання пункту 2 розділу ІІ Порядку інформування споживачів про намір зміни цін/тарифів на комунальні послуги з обґрунтуванням такої необхідності, затвердженого Наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 05 червня 2018 року № 130 виробниче управління житлово-комунального господарства Шабівської сільської ради, доводить до відома споживачів, що має намір вимушено підвищити свої тарифи на централізоване водопостачання, централізоване водовідведення та вивезення ТПВ.

10:07 09.07.2021

Шановні суб’єкти господарювання Шабівської сільської ради !

З  17 по 22 серпня 2021 року в селі Великі Сорочинці Миргородського району Полтавської області відбудеться Сорочинський ярмарок, присвячений 30-й річниці Незалежності України, даний захід внесений до переліку офіційних заходів цієї знаменної дати . Бажаючі прийняти участь в даному заході можуть ознайомитись з більш детальною інформацією на веб-сайті: https://yarmarok.in.ua.

15:55 07.07.2021

Оголошується конкурс з відбору суб’єктів оціночної діяльності, які будуть залучені для проведення незалежної оцінки суб’єктів оренди комунальної власності

Шабівська сільська рада оголошує конкурс з відбору суб’єктів оціночної діяльності, які будуть залучені для проведення незалежної оцінки суб’єктів оренди  комунальної власності за наступними адресами:

14:33 30.06.2021

Запрошуємо на роботу

Виробниче управління житлово-комунального господарства с. Шабо  запрошує на роботу електрика.

10:04 30.06.2021

Запрошуємо на роботу

Управління освіти, культури, молоді та спорту Шабівської сільської ради Білгород-Дністровського району запрошує на роботу інженера-енергетика І категорії.

10:01 30.06.2021

Повідомлення про обробку

ТОВ "Агрофірма Шабо" повідомляє, що з 2 липня розпочинається обробка виноградників (препарати Целітель, Захист, Фалькон, Джек Пот, Кумулюс, Інгрес, Супресор, Люфокс, Антихрущ, Антиколарад, лимона кислота).

08:34 30.06.2021

Оголошується чергова сессія сільської ради

Відповідно до  п. 8 ч. 4 ст. 42, ч. 4, 10 ст. 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» розпорядженням сільського голови №79/ОС-2021 від 22.06.2021 скликається дев’ята чергова сесія Шабівської сільської ради VІIІ скликання на 01 липня 2021 року о 10-00 годині,  яка відбудеться за адресою: с. Шабо, вулиця Центральна, 63 корпус ІІ, кабінет 14 зала засідань. З переліком питань, що виносяться на розгляд можна озанйомитись за посиланням

20:57 23.06.2021