A A A K K K
для людей із порушенням зору
Шабівська сільська рада
об'єднана територіальна громада
Одеська область, Білгород-Дністровський район

Шановні мешканці Шабівської громади!

Дата: 19.01.2022 09:36
Кількість переглядів: 561

Наразі проводяться заходи із розробки інвестиційного  проєкту «Сприяння всебічному розвитку громад через аналітику, діалог та співпрацю» за підтримки Програма «U-LEAD з Європою» відповідно до грантової угоди між Всеукраїнською асоціацією органів місцевого самоврядування «Асоціація міст України» та Німецьким товариством міжнародного співробітництва (GIZ) для Шабівської, Мологівської та Білгород-Дністровської територіальних громад.

Реалізація проєкту по створенню спільної набережної вздовж Дністровського лиману та розроблення туристичного веломаршруту, розвиток супутньої інфраструктури підприємництва (стоянки для оренди велосипедів, фуд-кортів), а також розроблення мапи «магнітів» з урахуванням популярних туристичних локацій,  дозволить вирішити проблему нераціонального використання рекреаційно-туристичного потенціалу громад та збереження навколишнього середовища.

З метою реалізації спільного проєкту, на громадське обговорення надається проєкт Договору про співробітництво територіальних громад.

Зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб приймаються протягом одного місяця з дня оприлюднення проєкту Договору.

Поштова адреса розробника проєкту Договора: 67770, Україна, Одеська область, с. Шабо, вул. Центральна, 63, відділ економіки, рекреаційної діяльності, інвестицій та агропромислового розвитку Шабівської сільської ради.

         Свої зауваження та пропозиції стосовно проєкту Договору надсилати протягом місяця за поштовою адресою, зазначеною вище, або на адресу електронної пошти Шабівської сільської ради: shabo.rada@gmail.com


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора