До уваги суб`єктів господарювання, операторів ринку!

За інформацією Головного управління Держпродспоживслужби в Одеській області стосовно інформаційного повідомлення системи RASF від 28 грудня 2022 року №2022.7602 стосовно виявлення 3- монохлор-1,2-пропандиолу (3- МСРD) у пальмовій олії, що експортувалась з Республіки Гана (імпортер: Aheko, Malta) до України (отримувач: ТОВ “ВАКІРК ГРУП КОМПАНІ”, проспект Ювілейний, 42А, кв. 14, м. Харків, 61153).

15:05 24.01.2023

Прийом громадян!

13 січня 2023 року  (п’ятниця) з 14.00 до 16.00 у приміщенні ЦНАП

09:29 12.01.2023

Зміни до системи добровільної сплати ЄСВ

У листопаді цього року Верховною Радою  ухвалено Закон України № 2734-ІХ  “Про внесення  змін до деяких законів України щодо спрощення механізму участі у загальнообов`язковому державному пенсійному страхуванні”.

08:54 21.12.2022

ЗВІТ ПРО УЗАГАЛЬНЕННЯ ПРОПОЗИЦІЙ (ЗАУВАЖЕНЬ), ЩО НАДІЙШЛИ ПІД ЧАС ГРОМАДСЬКОГО ОБГОВОРЕННЯ З РОЗГЛЯДУ ПИТАННЯ ПЕРЕЙМЕНУВАННЯ ВУЛИЦЬ ТА ПРОВУЛКІВ НАСЕЛЕНИХ ПУНКТІВ ШАБІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ

Шабівською сільською радою було отримано листа від Одеської обласної військової адміністрації від 28.04.2022 року № 4184/2/01-38/3184/2-22 щодо необхідності врахування рекомендацій Уповноваженого із захисту державної мови щодо окремих питань застосування української мови як державної у діяльності органів державної влади та органів місцевого самоврядування, в яких зазначено, що збройна агресія Російської Федерації проти України зумовила необхідність якнайшвидшого подолання наслідків російського імперського минулого та тривалого лінгвоциду Росією української мови (зросійщення), одним з проявів якого є  закорінення у назвах географічних об’єктів та об’єктів топоніміки  населених пунктів російськомовних слів. Використання російськомовних слів або їх коренів у словотворенні замість українськомовних слів є порушенням стандартів української мови, зокрема українського правопису. У зв’язку з цим постало питання щодо перейменування вулиць, пов’язаних з країною-агресором.

13:55 20.12.2022