Виконання постанови суду

Дата: 09.08.2023 09:07

На виконання Постанови п’ятого апеляційного адміністративного суду по справі № 420/15585/22 від 07.07.2023 р. за позовом Керівника Білгород-Дністровської окружної прокуратури до Виконавчого комітету Шабівської сільської ради Білгород-Дністровського району, Приватного підприємства «ТЕПЛОТРАНС»,  щодо визнання протиправним та нечинним рішення Виконавчого комітету Шабівської сільської ради Білгород-Дністровського району від 16.1.2021 р. №129/2021 «Про встановлення тарифів на теплову енергію, що виробляється Приватним підприємством «ТЕПЛОТРАНС» на установках з використанням альтернативних джерел енергії для бюджетних установ сільської ради»,  офіційно оприлюднюємо резолютивну частину Постанови:

1. Апеляційну скаргу Приватного підприємства "ТЕПЛОТРАНС" задовольнити частково.

Рішення Одеського окружного адміністративного суду від 14 березня 2023 року змінити, виклавши абзаци 2, 3 резолютивної частини судового рішення наступного змісту:

«Визнати протиправним та нечинним рішення Виконавчого комітету Шабівської сільської ради Білгород-Дністровського району Одеської області від 16.12.2021 року №129/2021 «Про встановлення тарифів на теплову енергію, що виробляється Приватним підприємством «Теплотранс» на установках з використанням альтернативних джерел енергії для бюджетних установ сільської ради».

Зобов`язати Виконавчий комітет Шабівської сільської ради Білгород-Дністровського району Одеської області невідкладно, після набрання судовим рішенням законної сили, опублікувати резолютивну частину рішення суду про визнання нормативно-правового акта протиправним та нечинним у виданні, в якому його було офіційно оприлюднено.».

В інших частинах рішення суду першої інстанції залишити без змін.

Постанова апеляційного суду набирає законної сили негайно після її проголошення, але може бути оскаржена безпосередньо до Верховного Суду протягом тридцяти днів з дня складання повного тексту постанови.

Головуючий-суддя: О.В. Єщенко

Судді: А.В. Крусян