ЗАПЛАНОВАНО ПРОВЕДЕННЯ СЕСІЯ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ

30 травня 2019 року о 14 00 годині у приміщенні Центру  дозвілля  молоді с. Салгани відповідно до розпорядження сільського голови заплановано проведення чергової сесії Шабівської сільської ради.

08:23 22.05.2019

Організовано особистий прийом осіб для надання безоплатної первинної правової допомоги

Відповідно до розпорядження сільського голови від 06.05.2019 р. №49/ОС-2019 «Про надання безоплатної первинної правової допомоги», з метою сприяння забезпеченню правового захисту конституційних прав, свобод та інтересів громадян, при Шабівській сільській раді Білгород-Дністровського району  організовано особистий прийом осіб для надання безоплатної первинної правової допомоги з питань, що належать до компетенції сільської ради та її виконавчих органів.

11:40 16.05.2019

ЩОДО ВАКЦИНАЦІЇ ПРОТИ СКАЗУ

В селі Шабо продовжується робота по проведенню вакцинації собак та котів проти сказу.  Вакцинація проводиться з 900-1500 годин за наступним графіком:

10:47 08.05.2019

Профілактика інфекцій, що передаються кліщами

Одна з проблем, яка може привести до захворювань, часто з дуже тяжким клінічним перебігом, це нанесення людям укусів кліщами. Кліщі, які мешкають в ареалі нашого району, можуть бути зберігачами та переносниками таких інфекційних захворювань, як вірусний кліщовий енцефаліт, хвороба  Лайма, лихоманка Ку,  туляремія і ряд інших інфекцій.

11:20 06.05.2019

Про конкурс на заміщення вакантних посад

В газеті "Слово Приднистровье" від 4 квітня 2019 року № 13 оприлюднено оголошення про конкурсний відбір на посади посадових осіб місцевого самоврядування, перелік яких наведено нижче.

10:12 05.04.2019