Оголошення

Пряма гаряча телефонна лінія» з заступником начальника Головного управління Пенсійного фонду України

Головне управління Пенсійного фонду України в Одеській області інформує: 14 квітня 2020 року з 10.00 до 11.00 години відбудеться «Пряма гаряча телефонна лінія» заступника начальника Головного управління Пенсійного фонду України в Одеській області Юрія Володимировича Пархоменка на тему: «Питання пенсійного забезпечення військовослужбовців та деяких інших категорій громадян». Дзвінки приймаються за телефоном 705-42-38

13:34 08.04.2020

Про тимчасове відключення електроенергії в с.Шабо, с.Біленьке та с.Софіївка

АТ «Одесаобленерго» повідомляє, що у зв’язку з необхідністю проведення планових ремонтних робіт, за затвердженим графіком, будуть проводитись відключення електропостачання (можливі доповнення):

11:27 02.03.2020

До відома мешканців Шабівської об’єднаної територіальної громади!

Виконавчим комітетом з 01.10.2019 року по 31.12.2019 року проводилась перереєстрація громадян, які перебувають на квартирному обліку при виконкомі  Шабівської сільської ради, відповідно до пункту 25 Правил обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов і надання їм жилих приміщень в Українській РСР, затверджених постановою ради Міністрів Української РСР і Української республіканської ради профспілок від 11.12.84 № 470 (зі змінами).

14:54 10.02.2020

Про тимчасове відключення електроенергії в с.Шабо, с.Біленьке та с.Бритівка

09:06 03.02.2020

УВАГА СЕМІНАР!!!

До відома керівників підприємств, організацій, фізичних осіб-підприємців, які знаходяться на території Шабівської об’єднаної територіальної громади Білгород-Дністровська райдержадміністрація запрошує на семінар «Про недопустимість допуску до роботи працівників без оформлення трудових відносин», який проводиться головним державним інспектором праці Головного управління Держпраці в Одеській області.

16:06 27.01.2020