Оголошення

Запрошуємо 23 серпня 2018 року Вас на урочисте святкування, присвячене Дню Незалежності України

Шановні жителі та гості Шабівської  громади!    Запрошуємо Вас на урочисте святкування, присвячене Дню Незалежності України «Під вільним сонцем України-неньки»,  яке  відбудеться  23 серпня 2018 року о 16. 00 в Будинку культури  с.  Шабо,  вул. Центральна, 35

11:07 14.08.2018

Про туристично-виставкові події для підприємців туристичного бізнесу

З метою сприяння внутрішнього туризму, презентації туристичного та курортного потенціалу, просування туристичного продукту на міжнародний ринок та популяризації туристичних можливостей традиційно проходять туристичні виставки, на яких може бути представлена Одеська область, Шабівська сільська рада інформує підприємців туристичного бізнесу:

12:54 13.08.2018

Запрошуємо на чемпіонат Шабівської сільської ради з футболу

Шановні мешканці громади!!!!   Запрошуємо Вас на чемпіонат Шабівської сільської  ради з футболу ( «8 на 8»).  У чемпіонаті  приймуть участь 6 команд з сіл: Біленьке, Випасне, Красна Коса, Карналіївка, збірна команда по футболу Білгород-Дністровського району ФК «Дністровець» та збірна команда міста Білгород-Дністровський. Чемпіонат буде проходити щосуботи з 04 серпня по 01 вересня  в селі Біленьке, вул. Виноградна, 36-а. Початок чемпіонату 04.08.2018 ( субота) о 16.00 годині.                                             Оргкомітет «Спорт для всіх»

11:19 01.08.2018

ОГОЛОШЕНО КОНКУРС НА ЗАМІЩЕННЯ ВАКАНТНОЇ ПОСАДИ

В газеті "Слово Приднистровье" від 26 липня 2018 року № 30 оприлюднено оголошення про конкурсний відбір на заміщення вакантної посади спеціаліста І категорії бюджетного відділу управління фінансів сільської ради.   Професійні та кваліфікаційні вимоги до кандидата на вакантну посаду спеціаліста І категорії бюджетного відділу управління фінансів Шабівської сільської ради Білгород-Дністровського району:

13:41 26.07.2018

ЗАТВЕРДЖЕНО ТАРИФИ НА ПОСЛУГИ ВОДОПОСТАЧАННЯ з 01.08.2018

ЗАТВЕРДЖЕНО ТАРИФИ НА ПОСЛУГИ ВОДОПОСТАЧАННЯ з 01.08.2018 На засіданні виконавчого комітету Шабівської сільської ради затверджено нові тарифи на послуги водопостачання, які надаються комунальними підприємствами «Бритівка», «Салгани» та «ВУЖКГ».

15:30 20.07.2018

Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акту

Відповідно до положень Закону України від 11.09.2003 р. № 1160-IV «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності » з метою одержання зауважень і пропозицій, на офіційному сайті Шабівської сільської ради оприлюднюється проект рішення сільської ради «Про  внесення змін до рішення Шабівської сільської ради від 21.03.2014 р. № 684-VI «Про затвердження Порядку пайової участі замовників у розвитку інженерно-транспортної інфраструктури населених пунктів Шабівської сільської ради в новій редакції».та відповідний аналіз регуляторного впливу:

15:36 13.07.2018

Про конкурс на заміщення вакантних посад

В газеті "Слово Приднистровье" від 05 липня березня 2018 року № 27 оприлюднено оголошення про конкурсний відбір на посади посадових осіб місцевого самоврядування, перелік яких наведено нижче.

13:34 11.07.2018

Про проект рішення щодо нових тарифів на водопостачання

На засіданні виконавчого комітету сільської ради у липні поточного року, за ініціативою комунальних підприємств Шабівської сільської ради, з урахуванням проведеної процедури оприлюдення намірів комунальних підприємств змінити розмір плати за комунальні послуги з централізованого водопостачання та отриманих зауважень громадян,  з метою приведення рівня відшкодування споживачами економічно-обґрунтованої вартості послуг з водопостачання планується розглянути питання "Про затвердження нових тарифів на водопостачання" за підготовленим проектом рішення виконкому.

12:28 27.06.2018