До уваги представників агробізнесу!

Дата: 20.10.2021 16:34

Фото без описуВраховуючи надзвичайну актуальність у отриманні додаткових знань та навиків щодо  протидії  проявам  рейдерства  в  аграрній  сфері,  Всеукраїнська асоціація громад (далі: Асоціація; ВАГ)   малим та середнім агровиробникам ефективну експертну підтримку та допомогу в рамках реалізації проекту з підтримки діяльності Громадської антирейдерської платформи, що  впроваджується  в  рамках  «Програми  USAID  з аграрного та сільського розвитку (АГРО)» (надалі -  «Проект АГРО»).

Для  посилення  інституційної  спроможності  та  підвищення  кваліфікації  в  галузі застосування земельного законодавства щодо протидії аграрному рейдерству, запрошуємо  Вас  взяти  участь  в онлайн-тренінгу серед малих та середніх агровиробників громади.

Під час тренінгу будуть опрацьовані:

- актуальні зміни у сфері земельного законодавства;

- актуальні  потреби  щодо  попередження  порушення  прав  землевласників  та землекористувачів;

- систематизовані практичні кейси аграрного рейдерства з аналізом причин, що їх зумовили;

- можливості доступу до публічних реєстрів та кадастрів.

On-line тренінги    будуть проведені  з використанням платформи Zoom відповідно до графіку:

Для участі малих та середніх агровиробників потрібно зареєструватися за посиланням .

Посилання  на  приєднання  до  on-line  тренінгу  та  програма  будуть  надіслані учасникам на електронні адреси вказані при реєстрації.

З питань проведення онлайн-тренінгу звертайтесь до Анастасіі Куриленко, meл.: 093 014 6462