Шановні мешканці громади!

Дата: 19.10.2021 15:15

Фото без описуУ зв’язку із запровадженням карантинних обмежень «Червона зона», та відповідно до рішення комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Шабівської сільської ради від 17.10.2021 року, на території сільської ради з 18.10.2021 року діють наступні обмеження:

Заборонено:

• Робота закладів громадського харчування, окрім адресної доставки та замовлень на винос.
  • Робота ТРЦ та інших розважальних закладів, кінотеатрів, театрів тощо.
  • Робота непродовольчих ринків і магазинів, спортзалів, басейнів і фітнес-центрів.
  • Робота закладів освіти, окрім дитячих садків і початкових класів шкіл.
  • Проведення масових заходів, окрім офіційних спортивних заходів і матчів командних ігрових видів спорту без глядачів.
  • Робота закладів культури, окрім історико-культурних заповідників, проведення кіно – та відеозйомки.
  • Робота закладів, що надають послуги з розміщення (хостели, готелі тощо).

Обмеження не будуть застосовуватися у разі наявності у всього персоналу та всіх відвідувачів закладів чи заходів, крім осіб до 18 років, зелених COVID-сертифікатів.