ДО УВАГИ МЕШКАНЦІВ ГРОМАДИ

11 грудня об 11-00  у приміщенні народного історико-краєзнавчого музею (2-й поверх будівлі Шабівської сільської ради) відбудеться засідання на тему «Стратегічний розвиток Шабівської об’єднаної територіальної громади та обговорення перспективних планів розвитку території на 2019-2020 роки».

11:09 07.12.2018

До відома керівників об’єктів соціальної сфери, які розташовані на території Шабівської сільської ради

Виконавчим комітетом Шабівської сільської ради 23 листопада 2018 року прийнято рішення «Про погодження нових відкоригованих тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання для об’єктів соціальної сфери, які розташовані на території Шабівської сільської ради».

16:53 23.11.2018

ПЕРЕНЕСЕННЯ ЧАСУ ТА МІСЦЯ ПРОВЕДЕННЯ СЕСІЇ

Повідомляємо про перенесення часу та місця проведення дев'ятнадцятої чергової сесії. За пропозицією депутатів та у зв'язку з  підготовкою до  проведення в актовому залі Центру дозвілля молоді с. Салгани  Дня села, чергова девятнадцята сесія Шабівської сільської ради буде проведена 02 листопада о 10 .00 год. в актовому залі  Шабівського НВК (вул. Центральна, 15).

13:08 01.11.2018