Оголошення

Союз птахівників та кормовиробників України оголошує конкурс на участь у онлайн-тренінгах

ГС Міжрегіональний Союз птахівників та кормовиробників України  оголошує конкурс на участь у онлайн-тренінгах для мешканців сільської місцевості,  працівників  птахівницьких ММСП, представників особистих селянських та сімейних фермерських господарств у секторі виробництва продукції птахівництва (індики, гуси, качки), які прагнуть підвищити рівень знань з бізнес-планування: від розробки ідей до  впровадження нових технологій утримання та годівлі свійської птиці. Тренінги проводяться за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) у рамках Програми USAID з аграрного і сільського розвитку (АГРО), яка виконується компанією Chemonics International.

09:44 15.02.2021

ПРО ВІДКЛЮЧЕННЯ ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ 15 Лютого в селах Вигон, Привітне, Абрикосове, Бритівка, Салгани

АТ «ДТЕК ОДЕСЬКІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ» повідомляє, що у зв`язку з необхідністю проведення планових ремонтних  робіт згідно з затвердженим графіком, 15.02.21 року з 0900 до 1700 будуть проводитись відключення електропостачання (можливі доповнення) в  селах Абрикосове, Бритівка, Вигон (вул. Садова, Жовтнева, Шкільна), Привітне (вул. Миру, Першотравнева), Салгани, с/о "Вишенка", с/к "Росинка", с/к "Перлина"   (ПЛ 10 кВ «Вигон»);

08:27 05.02.2021

Розподіл депутатів по округам

Відповідно до ч.4 статті 7 регламенту Шабівської сільської ради депутатами визначено територіальні межі, в яких депутати виконують свої повноваження по взємодії з виборцями та мешканцями громади.   Зазначені межі не обмежують депутатів виконувати свої повноваження на території всієї громади. Переглянути інформацію можна у відповідному розділі на сайті.

13:04 29.01.2021

Увага! Погіршення погодних умов!

Шановні жителі Шабівської громади! За повідомленнями УкрГМЦ у найближчі дві доби очікується значне погіршення погодних умов - мокрий сніг, налипання мокрого снігу, на дорогах ожеледиця, пориви вітру сягатимуть 15-20 м/с (І рівень небезпечності, жовтий).

11:59 27.01.2021

ЗАПЛАНОВАНО ПРОВЕДЕННЯ СЕСІЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ

26 січня 2021 року о 10 00 годині у приміщенні  сільської ради за адресою:с. Шабо, вулиця Центральна, 63 корпус ІІ, кабінет 14 зала засідань, відповідно до розпорядження Шабівського сільського голови від 20.01.2021 року № 105/ОС-2020  має відбутись пленарне засідання сесії Шабівської сільської ради.

11:52 22.01.2021

Заплановано проведення засідання виконкому сільської ради на 21 січня

21 січня 2021 року о 15 - 00 годині у приміщенні Шабівської сільської ради  відповідно до розпорядження сільського голови заплановано проведення засідання виконавчого комітету Шабівської сільської ради.

13:54 19.01.2021

ПРО ВІДКЛЮЧЕННЯ ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ 20 СІЧНЯ в с. Бритівка

АТ «ДТЕК ОДЕСЬКІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ» повідомляє, що у зв`язку з необхідністю проведення планових ремонтних  робіт згідно з затвердженим графіком, будуть проводитись відключення електропостачання (можливі доповнення) 20.01.21 року з 0900 до 1700 в с. Бритівка, Випасне, Турлаки (ПЛ 10 кВ «Кутузова»)- населення; підприємства, магазини та офіси, розташовані в даних населених пунктах.

18:00 11.01.2021

Надання адміністративних послуг для мешканців с. Адамівка

Шабівська сільська рада повідомляє, що з метою забезпечення надання адміністративних послуг в повному обсязі для мешканців приєднаної Адамівської сільської ради, щосереди з 09:00 годин до 12:00 годин за адресою: Білгород-Дністровський район, с. Адамівка, вул. Сонячна, 7 буде здійснюватися прийом громадян із земельних питань, відносин соціального захисту, реєстрації місця проживання, видачі необхідних довідок з погосподарських книг.

17:20 28.12.2020