ДЕНЬ ЗБРОЙНИХ СИЛ УКРАЇНИ!

Дата: 06.12.2021 11:26

Фото без описуСьогодні, 6 грудня, в Україні відзначається День Збройних сил України. Це свято мужніх, незламних воїнів, серед яких сміливі чоловіки і жінки нашої країни, які завжди готові захищати мирних жителів, територіальну цілісність та кордони України.

Шабівська сільська рада, від щирого серця вітає з Днем Збройних Сил України, святом кожного, хто стоїть на захисті нашої Батьківщини, охороняє її кордони, оберігає мир та спокій народу.

У цей день ми висловлюємо глибоку шану всім військовим, які боронять честь і свободу рідної землі, а також волонтерам та небайдужим громадянам, які всіляко допомагають нашій армії.

Бажаємо міцних сил і незламної віри, бравих ідей та добрих надій, впевнених планів та обов'язкового успіху, незгасного оптимізму та відмінного виконання всіх поставлених завдань.