Новини Білгород-Дністровської філії Одеського обласного центру зайнятості

КОМПЕНСАЦІЯ РОБОТОДАВЦЯМ фактичних витрат за облаштування робочих місць працевлаштованих осіб з інвалідністю (І та ІІ групи)

Нещодавно Уряд запровадив програму, за якою роботодавець, що працевлаштував людину з інвалідністю та підготував для неї робоче місце, має можливість отримати компенсацію вартості облаштування такого місця.

15:15 05.10.2023

Тренінгове заняття - «Мистецтво самореалізації»

2 жовтня весь світ відзначає  Міжнародний день ненасилля, встановлений резолюцією Генеральної Асамблеї ООН від 15 червня 2007 року. Дата вибрана не випадково, адже 2 жовтня народився Махатма Ганді: лідер руху за незалежність Індії та засновник філософії не насилля. Відповідно до резолюції ООН, Міжнародний день служить додатковим приводом для того, щоб "пропагувати ненасильство, в тому числі шляхом освітньої і суспільно-роз'яснювальної роботи". У документі підтверджується "універсальна значущість принципу ненасильства", а також бажання "затвердити культуру світу, терпимості, розуміння і ненасильства".

09:17 04.10.2023

Базовий курс самодопомоги та первинної підтримки кризових ситуаціях для студентської молоді

Ментальне здоров’я – це непомітний, але водночас головний двигун людини, що дозволяє не лише повноцінно жити, а й ефективно функціонувати у суспільстві. Коли ти вчишся правильно реагувати на різні подразники навколишнього середовища, ти ніби загартовуєш свій організм. І не важливо в якому віці ти це робиш.

15:35 03.10.2023

Безкоштовне навчання для жінок ВПО

ГО «НОВІ УКРАЇНСЬКІ НАРАТИВИ» реалізує проєкт, впроваджений за технічної підтримки ООН Жінки та за фінансуванням Жіночого фонду миру та гуманітарної підтримки ООН (WPHF), з професійної інтеграції переміщених через війну жінок, для їхнього соціально-економічного відновлення та участі у соціальному житті місцевої громади.

14:39 02.10.2023

Надання правової допомоги

Система надання безоплатної правової допомоги працює для того, щоб кожна людина мала можливість захистити свої права.

08:51 02.10.2023