Новини Білгород-Дністровської філії Одеського обласного центру зайнятості

Неформальне навчання в Кваліфікаційному центрі Одеського ЦПТО у січні 2024 року

ДНЗ «Одеський ЦПТО ДСЗ» одночасно має  статус  Кваліфікаційного центру, на базі якого громадяни   мають можливість пройти процедуру оцінювання результатів неформального навчання та підтвердити кваліфікацію за 11 наступними професіями  «Оператор верстатів з програмним керуванням», «Оператор з обробки інформації та  програмного забезпечення», «Токар», «Майстер з пошиття одягу», «Кондитер», «Перукар» (перукар-модельєр), «Манікюрник», «Педикюрник», «Кухар» та «Електрогазозварник».

10:30 28.12.2023

Інформаційний семінар для ВПО

Для внутрішньо переміщених осіб наявність роботи – це важливий фактор інтеграції. Але виникають питання -  де шукати роботу, до кого звернутися.

14:11 21.12.2023

Як роботодавцям отримати компенсацію за працевлаштування ВПО

Послуга призначена для компенсації роботодавцю витрат на оплату праці за кожну працевлаштовану особу з числа внутрішньо переміщених осіб внаслідок проведення бойових дій під час воєнного стану в Україні (Постанова КМУ від 20 березня 2022 року № 331). Компенсація надається у розмірі 6 700 гривень щомісяця за кожну працевлаштовану особу, за яку роботодавцем сплачується єдиний внесок на загальнообов'язкове державне соціальне страхування. Загальна тривалість надання компенсації витрат не може перевищувати двох місяців з дня працевлаштування особи.

14:35 17.11.2023

Робоча зустріч в Маразліївській ОТГ

Білгород-Дністровською філією Одеського обласного центру зайнятості укладена угода про співпрацю з Маразліївською об’єднаною територіальною громадою, де, зокрема, передбачено одну з ефективних форм сприяння зайнятості безробітних - організацію громадських робіт.

08:37 10.11.2023