ПРО КОНКУРС НА ЗАМІЩЕННЯ ВАКАНТНОЇ ПОСАДИ

В газеті "Слово Приднистровье" від 26 липня 2018 року № 30 оприлюднено оголошення про конкурсний відбір на заміщення вакантної посади спеціаліста І категорії бюджетного відділу управління фінансів сільської ради.   Професійні та кваліфікаційні вимоги до кандидата на вакантну посаду спеціаліста І категорії бюджетного відділу управління фінансів Шабівської сільської ради Білгород-Дністровського району:

13:38 26.07.2018

Білгород-Дністровський міськрайонний центр зайнятості пропонує отримати професію, що має попит на ринку праці

Білгород-Дністровський міськрайонний центр зайнятості ( вул. Миколаївська, 12, тел.3-58-61, Понеділок-Четвер 800-1700, П‘ятниця   800-1545, Без обідньої перерви) пропонує:

09:14 26.07.2018

ЯК ЗАРЕЄСТРУВАТИ ДИТИНУ ДО ДОШКІЛЬНОГО ЗАКЛАДУ ГРОМАДИ

Шановні  батьки!       Зареєструвати  дитину до закладу дошкільної освіти громади в "Автоматизованій системі реєстрації дошкільнят" (http://aisrd.org/Account/Register.aspx?lang=uk-UA) можна зараз самостійно за схемою, яка додається .

12:38 25.07.2018

ПРОВЕДЕНО ТУРНІР з ФУТЗАЛУ

На території Шабівської сільської ради  14 липня проходив турнір з футзалу, в якому прийняли участь шість команд з Білгород-Дністровського та Овідіопольського районів. Перше місце зайняла команда з Овідіополя, друге  - з міста Білгород- Дністровський, третє місце зайняла команда  Шабівської сільської ради.

10:38 16.07.2018

ПРО КОНКУРС НА ЗАМІЩЕННЯ ВАКАНТНИХ ПОСАД

В газеті "Слово Приднистровье" від 05 липня березня 2018 року № 27 оприлюднено оголошення про конкурсний відбір на посади посадових осіб місцевого самоврядування Шабівської сільської ради, перелік яких наведено нижче.      Загальні вимоги до всіх кандидатів: громадянство України; вільне володіння державною мовою, вміння нею спілкування та вести діловодство; володіння комп’ютерною технікою та основними програмами роботи на комп’ютері, знання законодавства з питань функціональних обов’язків за посадою, вік кандидата на посаду (граничний вік посадової особи місцевого самоврядування встановлений Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні»).

13:39 11.07.2018

Нові реквізити рахунків по Шабівській громаді  з 02. 07. 2018

Нові реквізити рахунків по Шабівській громаді з 02. 07. 2018

УВАГА!   У  зв’язку із запровадженням централізованої моделі виконання дохідної частини державного та місцевих бюджетів відповідно до внесених змін до наказів  Міністерства фінансів України від 29.01.2013 року N 43 «Про затвердження Порядку казначейського обслуговування доходів та інших надходжень державного бюджету», від 23.08.2012 року  № 938 "Про затвердження Порядку казначейського обслуговування місцевих бюджетів”, від 22.06.2012 року №758 «Про Порядок відкриття та закриття рахунків у національній валюті в органах Державної казначейської служби України»          звертаємо увагу на зміну       з 02.07.2018 року  Змінені реквізитів бюджетних рахунків для зарахування надходжень до Державного та місцевих бюджетів,  які  відкриваються на балансі Державної казначейської служби України (банк – Казначейство України (ЕАП), (МФО- 899998). Нові реквізити рахунків по Шабівській громаді  з 02. 07. 2018 додаються.

14:53 02.07.2018

Проведено практичні навчання з питань цивільного захисту населення

22 червня 2018 року на території Шабівської сільської ради відбулися комплексні навчання з питань цивільного захисту населення з евакуацію мешканців  з села Біленьке у разі виникнення надзвичайної ситуації.

14:26 22.06.2018