Проведений виїзний прийом громадян адміністраторами ЦНАП

Дата: 11.11.2021 14:55

Фото без опису09 листопада 2021 року за ініціативою сільського голови Шабівської сільської ради Павленко П.П. та дієвої допомоги старости Біленьковського старостинського округу Іващенко О.О., адміністраторами ЦНАП був здійснений прийом громадян в с. Благодатне.

Виїзд та прийом громадян проводився із застосуванням комплексу «Мобільний Кейс» з метою актуалізації даних всіх зареєстрованих та фактично мешкаючих громадян в населеному пункті. Це необхідно перш за все для самих громадян, які після актуалізації даних, в реєстрі територіальної громади ДМС України та погосподарських книгах, зможуть в повному обсязі отримувати соціальні та інші послуги які надаються державою та Шабівською громадою.