День працівників культури

Дата: 10.11.2021 16:08

Фото без опису09 листопада з нагоди відзначення всеукраїнського Дня працівників культури та майстрів народного мистецтва голова сільської ради Павло Павленко, заступники сільського голови Юрій Янєв та Наталя Гречановська. начальник Управління освіти, культури, молоді та спорту Ірина Смогла і група депутатів сільської ради привітали працівників культури  Шабівської громади з професійним святом. У цей день лунали слова подяки, щирі привітання, побажання здійснення життєвих планів, надій і мрій, а головне здоров`я.

З нагоди цієї дати за сумлінну працю,  високий професіоналізм, особистий вагомий внесок у розвиток культури і аматорського мистецтва та з нагоди Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва Почесними грамотами Шабівського сільського голови нагороджені директор будинку культури с. Бритівка Наталя Боболева,  завідувачка клубом с. Абрикосове Ірина Верстюк, директор будинку культури с. Шабо Алла Винокур, художній керівник КЗ «Центр дозвілля молоді»    с. Салгани   Ольга Д`якова, художній керівник будинку культури  с. Шабо    Валентина Костюк,  директор будинку культури  с. Біленьке Валентина Кравченко, художній  керівник будинку культури  с. Бритівка Тетяна Левко, директор будинку культури с. Адамівка Наталія Рибальченко.

Працівники культури вдячні керівництву ТОВ «ПТК Шабо» за чудовий подарунок  у вигляді   екскурсії.