Здійснено прийом громадян

Дата: 11.11.2021 12:16

Відповідно до внутрішнього розпорядку сільської ради, 11 листопада в приміщенні Шабівської сільської ради був здійснений прийом громадян та надані консультації щодо можливості оформлення земельних часток паїв відповідно до Закону України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вирішення питання колективної власності на землю, удосконалення правил землекористування у масивах земель сільськогосподарського призначення, запобігання рейдерству та стимулювання зрошення в Україні", відповідно до якого громадянам України, членам колишніх колективних підприємств необхідно зареєструвати право власності на земельні ділянки (паї) відповідних земельних ділянок.