Перелік питань проти диверсійного та антитерористичного захисту

Білгород-Дністровський МРВ Управління СБ України в Одеській області, у рамках виконання «Плану заходів з виявлення та попередження терористичних і диверсійних актів на складі зберігання військових засобів ураження в/ч А1319 (с. Біленьке Білгород-Дністровського району)» інформує населення громади про Перелік питань проти диверсійного та антитерористичного захисту складів озброєння і боєприпасів.

14:57 17.09.2019

«Міжнародний день чистих берегів» в громаді

15 вересня 2019 року по   всій території України відбулася масштабна екологічна акція «Міжнародний день чистих берегів». Ця акція проводиться по всьому світу одночасно з Всесвітнім днем прибирання.

14:50 17.09.2019

Повідомлення  про оприлюднення проекту регуляторного акту - рішення Шабівської сільської ради “Про затвердження Регламенту центру надання адміністративних послуг Шабівської сілької ради”

Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акту - рішення Шабівської сільської ради “Про затвердження Регламенту центру надання адміністративних послуг Шабівської сілької ради”

Для поліпшення умов отримання адміністративних послуг населенням та суб’єктами господарювання об’єднаної територіальної громади Шабівської сільської ради, які вимушені багаторазово звертатись до різних адміністративних органів, іноді навіть у рамках отримання однієї послуги, вистоювати черги в очікуванні прийому відповідними працівниками адміністративних органів документів та результату їх розгляду. Тому  Шабівська сільська рада вживає заходів з утворення Центру надання адміністративних послуг.

14:11 16.09.2019

Про тимчасову відсутність телефонного зв’язку

Повідомляємо, що у зв’язку з проведенням ремонту приміщень з 16 вересня 2019 року в сільській раді тимчасово не будуть працювати телефонний зв'язок за номерами: 3-66-56; 4-04-71;  4-05-72; 4-02-51 та 4-04-91.

12:53 16.09.2019

УВАГА! З 01 жовтня 2019 року змінюються реквізити бюджетних рахунків

У зв’язку із запровадженням нової централізованої моделі виконання дохідної частини державного та місцевих бюджетів відповідно до постанови Правління Національного банку України №162  від 28.12.2018 року, що набрала чинності з 05.08.2019 року «Про запровадження міжнародного номера банківського рахунку (IBAN) в Україні», звертаємо увагу на зміну з 01.10.2019 року   реквізитів бюджетних рахунків.

11:23 16.09.2019

Про тимчасову зміну розташування апарату сільської ради та деяких виконавчих органів

У зв’язку з проведенням ремонтних робіт в приміщенні Шабівської сільської ради повідомляємо, що з 16 вересня 2019 року апарат сільської ради та нижче визначені підрозділи буде тимчасово розміщено в будівлі, яка знаходиться за адресою с. Шабо, вул. Центральна, 63 (колишнє приміщення відділення поштового зв’язку «Укрпошта»), а саме:

15:09 13.09.2019

Засідання  комісії з питань дотримання законодавства про працю на території громади

12.09.2019 року о 10.00 в адмінбудівлі Шабівської сільської ради відбулося засідання  комісії з питань дотримання законодавства про працю та забезпечення виплати заробітної плати на території Шабівської сільської ради під головуванням заступник сільського голови з питань діяльності виконавчих органів Орлова Ю.Ю.

15:04 13.09.2019

Спортивні новини громади

7 вересня 2019 року на базі ОЗ «Шабівський заклад загальної середньої освіти» організовано та проведено Відкритий турнір з гандболу «Дружба» Шабівської сільської ради  серед дівчат, з метою популяризації здорового способу життя серед молоді та обміну досвідом серед юнацьких команд Одеської області.

14:53 13.09.2019

З Днем фізичної культури і спорту!

Шабівська громада багата спортивними талантами. Наші спортсмени зберігають і примножують славні традиції спорту, прославдяють рідний край своїми успіхами.             Ці успіхи – результат таланту і наполегливої праці спортсменів, тренерів, педагогів,  активістів спорту і всіх, хто просто веде здоровий спосіб життя!

14:50 13.09.2019