Нарада с головами ТГ

Дата: 29.12.2022 13:02

Фото без опису28 грудня поточного року сільський голова Павленко Павло Петрович взяв участь в нараді з головами територіальних громад, яка відбулась в Білгород-Дністровській районній державній (військовій) адміністрації під головуванням очільника райдержадміністрації Василя САМОКИША, за участі першого заступника голови Тетяни ДОМЧИНСЬКОЇ.

У нараді також взяли участь керівники підрозділів поліції, ДСНС та інші запрошені.

На розгляд наради були винесені питання, що потребують особливої уваги з боку органів місцевого самоврядування, а саме: облаштування «Пунктів незламності» та стаціонарних пунктів обігріву у Білгород-Дністровському районі, завершення робіт з облаштування захисних споруд цивільного захисту населення в територіальних громадах, стан виконання робіт з реконструкції багатоповерхового будинку №23 по вул.Чорноморській у смт Сергіївка та питання, що виникають при виплаті допомоги на проживання внутрішньо переміщеним особам та компенсації витрат власникам житла за тимчасове розміщення ВПО в межах соціальної програми «Прихисток».

Окремо очільник райдержадміністрації наголосив на проведенні інформаційно-роз’яснювальної роботи серед мешканців громад, щодо особливостей проведення цьогорічних Новорічних та Різдвяних свят, заборону використання піротехнічних засобів, неухильного дотримання комендантської години та інше.

За результатами наради головам територіальних громад та представникам силових і правоохоронних структур були доведені відповідні доручення.