Новини Білгород-Дністровської філії Одеського обласного центру зайнятості

До уваги мешканців міста та району!

Білгород-Дністровський міськрайонний центр зайнятості пропонує переглянути освітній серіал «Сучасне резюме та пошук роботи онлайн». Це спільний проєкт Міністерства цифрової трансформації, Happy Monday і Фонду Східна Європа.

11:35 21.04.2020

РЕКОМЕНДАЦІЇ ШУКАЧАМ РОБОТИ

РЕКОМЕНДАЦІЇ ШУКАЧАМ РОБОТИ ЩОДО ЗАПОВНЕННЯ ЗАЯВ ДЛЯ НАДАННЯ СТАТУСУ БЕЗРОБІТНОГО ТА ПРИЗНАЧЕННЯ ВИПЛАТИ ДОПОМОГИ ПО БЕЗРОБІТТЮ У ПЕРІОД ВСТАНОВЛЕННЯ КАРАНТИНУ

17:22 15.04.2020

До уваги роботодавців!!! Про зміни в законодавстві.

Законом України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України, спрямованих на забезпечення додаткових соціальних та економічних гарантій у зв’язку з поширенням  коронавірусної хвороби (COVID-2019)», який набрав чинності 02.04.2020 р., внесено зміни до Закону України «Про зайнятість населення», зокрема, доповнено статтею 47-1 - допомога по частковому безробіттю на період здійснення заходів щодо запобігання виникненню та поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19), передбачених карантином, встановленим Кабінетом Міністрів України.

10:12 08.04.2020

До уваги мешканців громади!

Подати документи для реєстрації в Білгород-Дністровському міськрайонному центрі зайнятості в період карантину можна онлайн.

17:05 06.04.2020

ШАНОВНІ КЛІЄНТИ!

З метою запобігання розповсюдження коронавірусної інфекції (COVID-19) робота Білгород – Дністровського міськрайонного центру зайнятості тимчасово буде здійснюватись в дистанційному режимі.

10:53 18.03.2020

ПОТРЕБА РИНКУ ПРАЦІ В РОБІТНИЧИХ ПРОФЕСІЯХ

Ні для кого не секрет - на сьогоднішній день, в пошуку професії молодь керується престижністю та фінансовою винагородою за працю. І мало хто замислюється над тим, що, отримавши робітничу професію, шанси успішного працевлаштування, в багатьох випадках, набагато вищі.

08:26 06.03.2020