A A A K K K
для людей із порушенням зору
Шабівська сільська рада
об'єднана територіальна громада
Одеська область, Білгород-Дністровський район

Співбесіда з роботодавцем та вдале її проходження

Дата: 06.03.2020 08:29
Кількість переглядів: 405

Досвід - це назва, яку кожен дає своїм помилкам

О. Уайльд

 

Як швидко людині можна закріпити негативний «штамп», - варто тільки схибити, піти не тим шляхом. Як йому допомогти не втратити себе та повернутись в суспільство? Адже, в більшості випадків, людей до вчинення правопорушень спонукають певні життєві обставини.

Громадяни, що перебувають на обліку у Білгород-Дністровському міськрайонному відділі з питань пробації, потребують всебічної допомоги – як психологічної, правової так і допомоги у працевлаштуванні.

05.03.2020 року в Білгород-Дністровському міськрайонному відділі Філії Державної установи «Центр пробації» було проведено зустріч з громадянами, які знаходяться на обліку в петіненціарній службі, міра покарання яких не пов'язана з позбавленням волі. 

В ході зустрічі, провідний фахівець з питань зайнятості відділу активної підтримки безробітних Валентина Касаткіна-Белікчі, презентувала послуги служби зайнятості, надала інформацію про засоби самовизначення, можливість отримати кваліфіковану професію та знайти роботу. Особливу увагу приділила темі співбесіди. Адже не кожен вміє себе презентувати з вигідної сторони.

Людина, яка зайнята трудовою діяльністю та має постійний дохід має змогу планувати своє майбутнє, свій розвиток, своє дозвілля.

Завдяки цьому  скорочується  тенденція осіб, що мають проблеми із законом  повертатися до злочинної діяльності.  Відбувається  зміна на краще  їх ставлення до свого життя, своєї родини та соціального оточення. Варто допомагати всім людям, що потребують нашої допомоги.

 « повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора