A A A K K K
для людей із порушенням зору
Шабівська сільська рада
об'єднана територіальна громада
Одеська область, Білгород-Дністровський район

До уваги мешканців громади!

Дата: 06.04.2020 17:05
Кількість переглядів: 405

Подати документи для реєстрації в Білгород-Дністровському міськрайонному центрі зайнятості в період карантину можна онлайн.

Для цього необхідно на сайті служби зайнятості www.dcz.gov.ua обрати рубрику «Електронне подання документів» https://is.gd/2efViC та ознайомитись із загальною інформацією.

Далі пропонуємо покрокову інструкцію:
- Оберіть із переліку центрів зайнятості Білгород-Дністровський міськрайонний центр зайнятості.
- Завантажте із сайту дві заяви 
https://www.dcz.gov.ua/node/3248, роздрукуйте їх та заповніть власноруч. Поставте підпис та відскануйте заяви. Для цього використовуйте безкоштовні додатки на Play Market чи App Store.

Перелік необхідних документів для реєстрації в центрі зайнятості за посиланням: https://is.gd/TvFMXN.

Відскануйте або сфотографуйте їх, завірте особистим підписом за формою: "Згідно з оригіналом. Підпис, прізвище та ініціали." Копії документів разом із заявами заархівуйте у файли розміром не більше 3 МБ кожний та надішліть на email Білгород-Дністровського міськрайонного центру зайнятості  [email protected]

Чекайте відповідь від центру зайнятості щодо ухваленого рішення. Далі тримайте звязок  із вашим кар'єрним радником через е-кабінет за посиланням https://ode.dcz.gov.ua/cabinet.

Важливо! У заявах мають бути вказані актуальні номери телефонів та поштові скриньки. Надсилайте документи впродовж дня (з понеділка по п’ятницю) у робочі години.
 « повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора