Новини Білгород-Дністровської філії Одеського обласного центру зайнятості

Комплексне консультування – запорука успіху у працевлаштуванні

В Білгород-Дністровському міськрайонному центрі зайнятості регулярно проводяться семінари, тренінги, вебінари  до яких долучаються соціальні партнери.

11:42 30.10.2020

Тижня профорієнтації з 21 по 25 вересня 2020 року

Відомий американський письменник Марк Твен зазначав: «Два найважливіші дні у твоєму житті: день, коли ти з’явився на світ, і день, коли ти зрозумів навіщо». Безперечно, кожен  ставив собі питання, яку професію обрати та у якому напрямку рухатися. В сучасному світі побудова кар’єри стає обов’язковою умовою самореалізації.

00:19 30.09.2020

Міськрайонним центром зайнятості проведено заходи Тижня профорієнтації в навчальних закладах громади

Людина, зазвичай, ставить собі цілі, досягає їх, ставить нові – вищі. Це нормальний кругообіг життя - хотіти і прагнути більшого. Але що, як ти не знаєш чого хочеш? Як досягти успіху, якщо ти не розумієш в якому напрямку іти?

12:25 28.09.2020

ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ!

Ви власник бізнесу і наймаєте працівників без трудового договору? Будьте готові витрачати час і ресурси на навчання – досвідчені спеціалісти до вас не підуть або швидко знайдуть краще місце. Вам буде складніше отримати банківські кредити, інвестиції. А в разі перевірки інспекції праці на вас можуть накласти відчутний штраф.

14:34 14.09.2020