ПОТРЕБА РИНКУ ПРАЦІ В РОБІТНИЧИХ ПРОФЕСІЯХ

Дата: 06.03.2020 08:26

Ні для кого не секрет - на сьогоднішній день, в пошуку професії молодь керується престижністю та фінансовою винагородою за працю. І мало хто замислюється над тим, що, отримавши робітничу професію, шанси успішного працевлаштування, в багатьох випадках, набагато вищі.

05.03.2020 року провідний спеціаліст з питань зайнятості відділу активної підтримки безробітних Валентина Касаткіна-Белікчі провела профконсультаційний урок з учнями 9-го класу Шабівської ЗЗСО №1. Діти висловлювали свої думки щодо принципу правильного вибору професії, сперечалися на привід того, які з професій актуальні сьогодні у нашій місцевості, та ділилися своїми думками щодо ідеальної роботи для кожного з них.

В середині заняття спеціаліст ЦЗ провела експрес-тест за методикою Клімова і кожен з дев’ятикласники відкрив для себе тип професії, на які слід звернути увагу. Можливо саме одна із цих професій колись здійснить мрію юного покоління про ідеальне працевлаштування.