Створено чат-бот "Знайди рідних"

Чат-бот «Знайди рідних» дозволяє знайти тих, із ким втрачений зв’язок, незалежно від того, де вони зараз перебувають.

09:03 04.04.2022

ДО УВАГИ МЕШКАНЦІВ ШАБІВСЬКОЇ ГРОМАДИ!

Відповідно до наказу командира військової частини А2393 №2 від 30 березня 2022 року «Про заборону торгівлі сильнодіючими хімічними і отруйними речовинами, а також деякими алкогольними напоями та речовинами, виробленими на спиртовій основі, в умовах правового режиму воєнного стану в Одеській області», з метою забезпечення громадської безпеки і порядку, заборонити торгівлю сильнодіючими хімічними і отруйними речовинами, алкогольними напоями (крім алкогольних напоїв із вмістом етилового спирту до 30 відсотків об’ємних одиниць в період з 09 години 00 хвилин до 15 години 00 хвилин) та речовинами, виробленими на спиртовій основі (за винятком лікарських засобів, дозволених до застосування та включення до Державного реєстру лікарських засобів та дезінфекційних засобів) в Одеській області до завершення дії військового стану в установленому порядку.

08:59 04.04.2022

Dopomagai.org - сервіс пошуку безкоштовного житла для тимчасових переселенців

Волонтери ІТ-спільноти України створили сервіс пошуку безкоштовного житла у безпечних містах України та за кордоном та презентують його за підтримки Міністерства розвитку громад та територій разом з Міністерством з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України.

10:08 31.03.2022

ПЕРЕВІРКА БІЗНЕСУ ТА ДЕРЕГУЛЯЦІЯ БІЗНЕСУ

Кабінет Міністрів України погодив проєкт рішень для підтримки української економіки, щоб забезпечити роботу бізнесу та зайнятість людей там, де безпека дозволяє. Про це заявив президент України Володимир Зеленський у своєму зверненні.

09:32 31.03.2022

ПРОГРАМА «ДОСТУПНІ КРЕДИТИ «5-7-9%»

Програма «Доступні кредити «5-7-9%», відповідно до рішення Уряду від 18 березня, розширена. Будь-який бізнес протягом дії воєнного стану та місяць після його завершення зможе отримати кредит під 0%. Після цього кредитна ставка становитиме 5%. Також збільшено максимальну суму кредиту до 60 млн грн.

12:54 29.03.2022

Компенсація власникам жилих приміщень за кожного переселенця

Компенсація надається фізичним особам – громадянам  України віком від 18 років, які є власниками жилих приміщень приватного житлового фонду, і безоплатно розміщували в цих приміщеннях переселенців, які після введення воєнного стану перемістилися з Волинської, Донецької, Житомирської, Запорізької, Київської, Луганської, Миколаївської, Одеської, Сумської, Харківської, Херсонської, Чернігівської областей та м. Київ, і не є отримувачами щомісячної адресної допомоги ВПО для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату ЖКП.

11:54 29.03.2022

ХВИЛИНА ПАМ'ЯТІ!

Відповідно до Указу Президента, в пам’ять про загиблих захисників держави щоранку о 9 годині на всій території Шабівської громади проходить загальнонаціональна хвилина мовчання. Вранці 29 березня працівники Шабівської сільської ради в великій скорботі вшанували пам'ять усіх  загиблих - військових, цивільних,  мирних дорослих та дітей Хвилиною мовчання.

11:00 29.03.2022

УПРАВЛІННЯ СОЦІАЛЬНОГО ЗАХИСТУ НАСЕЛЕННЯ БІЛГОРОД-ДНІСТРОВСЬКОЇ РАЙОННОЇ ВІЙСЬКОВОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ІНФОРМУЄ

Вінницька міська організація соціального розвитку та становлення окремих мало захищених категорій молоді «Паросток» для представників соціальних закладів, які надають послуги особам з інвалідністю та представникам громадського суспільства запрошують до реалізації всеукраїнського проєкту цієї організації «Ключ до змін – технології civik tech на допомогу людям з інвалідністю», що виконується в рамках проєкту Фонду Східна Європа «3D Project: Розвиток попри перешкоди. Стійке громадянське суспільство за часів пандемії та в майбутньому» і фінансується Європейським Союзом.

21:41 28.03.2022

Податкові новації на період дії воєнного стану: платниками єдиного податку за ставкою 2 відсотки можуть бути не лише ФОПи-«спрощенці», але й великі підприємства

За інформацією Головного управління ДПС, що  з 17.03.2022 року опубліковано Закон України від 15 березня 2022 року № 2120-IX "Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законодавчих актів України щодо дії норм на період дії воєнного стану".

21:37 28.03.2022