Дата: від до Скинути

Білгород-Дністровське управління Головного управління Держпродспоживслужби в Одеській області інформує

Стихійна торгівля продуктами харчування – загроза епідемічному добробуту населення. У жодній європейській державі не можна побачити вуличних продавців харчовими продуктами на тротуарах чи в інших не облаштованих для цього місцях. Але деякі безвідповідальні громадяни активно торгують харчовими продуктами без належного контролю зі самочинно встановлених точок продажу, утворюючи цілі осередки незаконної торгівлі.

17:10 05.08.2022

ПЕНСІОНЕРИ З ОДЕЩИНИ МОЖУТЬ ОТРИМАТИ ДОДАТКОВУ ГРОШОВУ ДОПОМОГУ ВІД МІЖНАРОДНИХ ОРГАНІЗАЦІЙ

В Україні постраждалі від російської агресії та незахищені верстви населення, зокрема й пенсіонери, можуть отримати додаткову грошову допомогу від міжнародних організацій. Міністерством соціальної політики України для цього була створена соціальна платформа єДопомога.

08:49 01.08.2022

Шабівська сільська рада дбає про вразливі групи громадян, що проживають на території нашої громади!

Наприкінці 2020 року Шабівська сільська рада за підтримки швейцарсько-української Програми EGAP запровадила у роботу Центру надання адміністративних послуг Шабівської сільської ради спеціальне обладнання – «Мобільний кейс ЦНАП», завдяки якому протягом першої половини 2022 року було надано 67 адміністративних послуг та здійснено 32 виїзди до тих жителів нашої громади, які не можуть відвідати ЦНАП самостійно.

15:40 29.07.2022

Для мешканців Шабівської громади у Viber та Telegram запустили муніципальний чат-бот СВОЇ.

Сервіс створений для покращення комунікації жителів з представниками сільської ради та комунальними установами. До чат-бота СВОЇ можна приєднатися, скориставшись QR-кодом. Інформація розподілена на три блоки: «Послуги», «Я+Влада» і «Моя громада».

15:27 29.07.2022

Павутинний кліщ: як врятувати уражені рослини

Павутинний кліщ – серйозний шкідник, який доставляє масу неприємностей садівникам. Він вражає кімнатні рослини, шкодить тепличним рослинам, а в посушливих і жарких регіонах – завдає значної шкоди і у відкритому ґрунті. Павутинний кліщ (лат.Tetranychinae) – це маленька комаха, представник павукоподібних. Вони можуть бути пофарбовані по-різному, навіть один і той самий міняє вид при різних умовах. Основні види павутинних кліщів:

10:32 28.07.2022

Привітання голови Шабівської громади Павла Павленко з нагоди Дня української державності!

Шановні мешканці Шабівської громади! Цього року, відповідно Указу Президента України, 28 липня, у День Хрещення Київської Русі-України, коли вшановується пам’ять видатного державотворця, святого рівноапостольного князя Київського Володимира Великого, ми вперше відзначаємо День Української Державності.

10:02 28.07.2022

Післязбиральна доробка насіння

Зібране насіння потребує низки післязбиральних технологічних заходів задля підвищення посівних властивостей. Як повідомляють фахівці, попереднє очищення насіннєвого матеріалу поліпшує його технологічні властивості — сипкість, однорідність, підвищує продуктивність і надійність роботи транспортерів, розподільних решіт і сушарок.

15:03 19.07.2022

Не додавай роботи!

Війна додала роботи медикам, поліцейським і рятувальникам. Звичний аврал справ поповнився пораненими, завалами зруйнованих будинків, викликами на підозри мінувань… Це те, де вони незамінні, де дорога кожна секунда для порятунку життів. І багато хто наче й хотів би допомогти в цій нелегкій справі, але не завжди розуміє, як це зробити?

14:23 15.07.2022

Профілактика гострих кишкових інфекцій

Інфекційними  називаються захворювання, які спричиненні проникненням в організм патогенних мікроорганізмів. При інфекційних хворобах ефективність профілактичних заходів залежить від рівня гігієнічних знань населення.

16:58 12.07.2022