Дата: від до Скинути

Про деякі питання регулювання торгівлі сильнодіючими хімічними і отруйними речовинами, а також алкогольними напоями та речовинами, виробленими на спиртовій основі, в умовах правового режиму воєнного стану в Одеській області

Відповідно до пункту 13 частини першої статті 8 Закону України «Про правовий режим воєнного стану», Порядку заборони торгівлі зброєю, сильнодіючими хімічними і отруйними речовинами, а також алкогольними напоями та речовинами, виробленими на спиртовій основі, в умовах правового режиму воєнного стану в Україні або окремих її місцевостях, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 29 грудня 2021 року No1457, з метою забезпечення громадської безпеки і порядку:

14:29 02.06.2022

Злісний карантинний бур’ян – амброзія полинолиста.

Навесні з’являються сходи однорічної трав’янистої рослини на перший погляд дуже привабливої,   ажурної, але вкрай небезпечної,  яка завдає немало клопоту  аграріям, городникам та пересічним громадянам  — амброзії полинолистої.

15:16 23.05.2022

Послуга для ВПО знову доступна в Дії

Комплексна послуга для внутрішньо переміщених осіб повертається в Дію! Через технічні оновлення вона деякий час була недоступна. Наша команда внесла зміни згідно з постановою Кабміну.

09:33 19.05.2022

ГУМАНІТАРНИЙ ШТАБ ШАБІВСЬКОЇ ГРОМАДИ

З початку війни Шабівська сільська територіальна громада надає всебічну підтримку ЗСУ , силам територіальної оборони, жителям громади та переселенцям, які через агресію Росії вимушено покинули свої домівки та знайшли прихисток у Шабівській сільській територіальній громаді.

09:19 19.05.2022

Посадимо свій Сад Перемоги!

17.05.2022 року в приміщенні Шабівської сільської ради мешканці та внутрішньо переміщені особи, з метою підтримки сільськогосподарського виробництва для покращення наявності продуктів харчування, доступу до продовольства та вирощування власного городництва, за підтримки Організації ООН (Food and Agriculture Organization of the United Nations (FAO)) отримали безкоштовно гуманітарну допомогу у вигляді набору насіння (баклажану, кабачку,томатів, шпинату, огірку, цибулі, кукурудзи, перцю, капусти, редиски, моркви, буряку).

09:09 19.05.2022

Вітаємо з міжнародним днем сім'ї!

Щорічно 15 травня у світі святкується Міжнародний день сім’ї. Святкування Дня сім’ї встановлено Генеральною Асамблеєю ООН і покликане звернути увагу світової громадськості на фундаментальному значенні сімейних цінностей у сучасному суспільстві.

16:33 15.05.2022

Щира подяка за підтримку

В цей нелегкий для України час, весь світ єднається у відчайдушній боротьбі. Небайдужі громадяни роблять все, щоб забезпечити населення усім необхідним та допомогти тим, хто цього потребує.

13:31 12.05.2022

Інформація для мешканців Шабівської сільської територіальної громади!

Підтримка сільськогосподарського виробництва для покращення наявності продуктів харчування та доступу для продовольства Організація ООН (ФАО Food and Agriculture Organization of United Nations) шляхом надання безкоштовної гуманітарної допомог у вигляді набору насіння для вирощування продовольства.

12:04 12.05.2022