Дата: від до Скинути

Шановні власники великої рогатої худоби та власники/користувачі земель сільськогосподарського призначення!

Доводимо до вашого відома, що 16 серпня 2022 року Кабінетом Міністрів України було прийнято постанову № 918 «Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для надання підтримки фермерським господарствам та іншим виробникам сільськогосподарської продукції» (далі — Порядок).

18:23 29.09.2022

Підготовка до сівби озимих культур

Незабаром сільгоспвиробників нашої області чекає посів озимих культур. Фахівці відділу контролю в насінництві та розсадництві Головного управління Держпродспоживслужби в Одеській області звертають увагу суб’єктів господарювання, які планують посів озимих культур під урожай 2023 року, що для забезпечення своєчасних дружніх сходів озимих культур необхідно використовувати кондиційне  насіння  лише з насінницьких посівів з високими посівними якостями.

10:12 23.09.2022

Проект «Зміцнення громад заради перемоги та відродження України»

З метою   досягнення спільної мети щодо перемоги в боротьбі Українського  народу і збройною агресією російської федерації, Шабівським сільським головою  Павлом ПАВЛЕНКО підписано Меморандум про співпрацю між Шабівською сільською територіальною громадою Одеської області та Громадською організацією «Мережа захисту національних інтересів «АНТС»

17:03 21.09.2022

Увага! Біла іржа хризантем.

Хвороби – це одна з головніших проблем, яка виникає при вирощуванні хризантем. Серед них – і біла іржа. Її шкідливість пов’язана з втратою декоративних якостей квітів за слабкого ураження рослин, а за сильного – загибелі самих рослин за короткий проміжок часу (особливо в теплицях).

19:10 15.09.2022

Для зручності громадян пенсійне посвідчення відтепер в Дії

Мінсоцполітики підтримує цифровізацію соціальної сфери та всіх документів, тож вітає Пенсійний фонд України разом з Мінцифрою з успішно реалізованою можливістю мати пенсійне посвідчення в застосунку Дія.

16:20 14.09.2022

Безпека дітей понад усе!!

9 вересня під керівництвом голови громади #Павло_Павленко та начальника Управління освіти, культури, молоді та спорту Шабівської сільської ради Ірина Смогла, здійснено виїзд до Вигінської філії (директор Олена Вдовиченко) "Бритівський заклад загальної середньої освіти І-ІІІст"Шабівської сільської ради (директор Кускова Ірина), перевірено стан готовності укриття в якому проведено ремонтні роботи.

13:19 10.09.2022