«Полк Азов - Янголи Маріуполя»

З метою вшанування мужності і героїзму захисників незалежності й територіальної цілісності України, до Дня захисників і захисниць України, яке щороку відзначається 14 жовтня, особливо актуальна соціальна інформаційна кампанія «Полк Азов-Янголи Маріуполя», що нагадує нам, українцям, про подвиг захисників та захисниць із підрозділу «Азов» Національної гвардії України, які до останнього боролися, обороняючи м. Маріуполь, і віддали життя за долю України.

08:00 14.10.2022

Попри воєнний стан Шабівська сільська рада продовжує працювати над поліпшенням стану об’єктів критичної інфраструктури.

Не дивлячись на воєнний стан, Шабівська сільська рада продовжує працювати над поліпшенням системи водопостачання та поступово впроваджувати ремонтні роботи з модернізації водопроводу нашої громади, про це наголосив сільський голова Павленко П.

22:52 03.10.2022