Послуги ЦНАП

Звертаємо увагу громадян, що продовжує існувати можливість перевірки та отримання копій електронних документів з використанням QR-коду під час отримання послуг в ЦНАП.

14:16 05.10.2023

Планове відключення електропостачання

З метою підвищення надійності електропостачання та попередження аварій в електричних мережах, АТ "ДТЕК ОДЕСЬКІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ" буде проводити профілактичні роботи у межах Шaбівськa сільська територіальна громада.   У зв’язку з виконанням цих робіт буде відключення електроенергії у таких населених пунктах:

09:48 18.09.2023

Планове відключення електропостачання

З метою підвищення надійності електропостачання та попередження аварій в електричних мережах, АТ "ДТЕК ОДЕСЬКІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ" буде проводити профілактичні роботи у межах Шaбівськa сільська територіальна громада.     У зв’язку з виконанням цих робіт буде відключення електроенергії у таких населених пунктах:

09:04 04.09.2023

11:34 28.08.2023

10:25 25.08.2023

Особи, які мають право на отримання разової грошової виплати до Дня Незалежності України і не перебувають на обліку в Пенсійному Фонді України « які не є пенсіонерами».

Учасники бойових дій та Члени сімей загиблих «померлих» військовослужбовців котрі згідно Постанови Кабінету Міністрів України від 7 травня 2022р. №540 "Деякі питання виплати у 2022 році разової грошової допомоги, передбаченої Законами України "Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту" і "Про жертви нацистських переслідувань" в 2022 році отримували грошову допомогу до 5 травня через органи соціального захисту населення «котрі не є пенсіонерами» в цьому році, згідно постанови Кабінету Міністрів України від 21.07.2023року №754 « Деякі питання соціального захисту ветеранів війни та жертв нацистських переслідувань» грошову допомоги перенесли до дня Незалежності 24 серпня 2023року виплату здійснює Пенсійний фонд.

12:25 22.08.2023