Оголошення

Повідомлення RASFF стосовно виявлення залишків пестицидів, включаючи хлорпірифос, у жасмині (походженням з Китаю), який використовувався у різних чайних сумішах

Білгород-Дністровське районне управління Головного управління Держпродспоживслужби в Одеській області повідомляє про отримання інформаційного повідомлення через систему швидкого оповіщення по харчових продуктах та кормах (RASFF) від 15 січня 2024 року № 2023.8800-fup17 стосовно виявлення залишків пестицидів, включаючи хлорпірифос, у жасмині (походженням з Китаю), який використовувався у різних чайних сумішах, що експортувались з Федеративної Республіки Німеччини (виробник: Kirchner, Fischer & Co., Elmshorn) до України (отримувач: ТОВ «Світ Чаю», вул. Гайдара 50, офіс 7, м. Київ, 01033).

14:02 24.01.2024

ЗВІТ ПРО УЗАГАЛЬНЕННЯ ПРОПОЗИЦІЙ (ЗАУВАЖЕНЬ), ЩО НАДІЙШЛИ ПІД ЧАС ГРОМАДСЬКОГО ОБГОВОРЕННЯ З РОЗГЛЯДУ ПИТАННЯ ПЕРЕЙМЕНУВАННЯ ВУЛИЦЬ ТА ПРОВУЛКІВ НАСЕЛЕНИХ ПУНКТІВ ШАБІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ

З метою забезпечення гласності, відкритості та прозорості діяльності сільської  ради, врахування громадської думки під час прийняття важливих рішень проведено громадське обговорення щодо перейменування вулиць та провулків населених пунктів Шабівської сільської територіальної громади.

13:23 16.01.2024

Перейменування вулиць та провулків населених пунктів Шабівської сільської територіальної громади

Рішенням Шабівської сільської ради від 09.11.2023 р. № 2/1292-VІІІ були перейменовані вулиці  та провулки населених пунктів Шабівської сільської територіальної громади, згідно переліку, що додається.

12:17 11.01.2024

Планове відключення електропостачання

З метою підвищення надійності електропостачання та попередження аварій в електричних мережах, АТ "ДТЕК ОДЕСЬКІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ" буде проводити профілактичні роботи у межах Шaбівськa сільська територіальна громада.   У зв’язку з виконанням цих робіт буде відключення електроенергії у таких населених пунктах:

14:49 22.12.2023

Планове відключення електропостачання

10:57 11.12.2023

Інформаційне повідомлення про проведення громадського обговорення з перейменування вулиць та провулків населених пунктів Шабівської сільської територіальної громади

Організатор громадського обговорення - управління житлово-комунального господарства і будівництва Шабівської сільської ради.

09:11 08.12.2023