Оголошення

Профілактика, попередження зменшення вживання тютюнових виробів і їх шкідливого впливу на здоров’я населення

Питання зниження шкідливого впливу тютюну на здоров’я населення та регулювання обігу тютюнових виробів – це ключовий компонент багатосторонньої світової стратегії, до якої приєдналася Україна е у 2006 році, ратифікувавши Рамкову конвенцію ВООЗ із боротьби проти тютюну.

12:09 19.06.2023

Ініціатива громадської організації «Первинна ветеранська організація при Шабівській сільській раді» на покращення доброту та розвитку потенціалу Шабівської сільської територіальної громади в умовах війни.

Сучасні реалії свідчать, що облаштування укриттів є одним з дієвих варіантів захисту наших дітей та населення під час загрози ракетних обстрілів та безпеки під час навчання.

12:23 07.06.2023

Ініціатива громадської організації «Первинна ветеранська організація при Шабівській сільській раді» на підвищення рівня охорони здоров'я та доступності з отриманої медичної допомоги Шабівської сільської територіальної громади в умовах війни.

Нашій ГО «Первинна ветеранська організація при Шабівській сільській раді» вдалося представити проєкт «Оснащення пункту першої невідкладної медичної допомоги в с.Адамівка та проведення поточного ремонту фасаду будівлі» і стати переможцем програми надання цільової благодійної допомоги ініціативним групам спільнот у рамках проєкту  «ІНТЕГРОВАНА ГУМАНІТАРНА ВІДПОВІДЬ В УМОВАХ ВІЙНИ ТА ПІСЛЯВОЄННОГО ВІДНОВЛЕННЯ» за фінансової підтримки Міжнародного Благодійного фонду «Альянс Громадського Здоровя» оголошеного ГО «Громадський Рух «Віра, Надія, Любов».

12:22 07.06.2023

Обробка віноградників АГРОФІРМА ШАБО

ТОВ “АГРОФІРМА ШАБО” повідомляє мешканців Шабівської ОТГ, пасічників та інших зацікавлених осіб про початок проведення робіт з 05.06.2023 р. на виноградниках, що знаходяться на території Шабівської ОТГ з застосуванням пестицидів. Препарати, які будуть використовуватися: Цілитель, Антихрущ, Джек Пот, Зорвек Вінабрія, Талендо, Емінент.

14:59 04.06.2023

Оголошення

На масиві 48 буде проводитися хімобробка Інсектицид Канонір Дуо в період з 30.05 - 02.05.2023 року

14:59 02.06.2023