ЧАС КОМЕНДАНТСЬКОЇ ГОДИНИ З 29 БЕРЕЗНЯ ЗМІНЮЄТЬСЯ!

Розпорядженням Начальника Одеської обласної військової адміністрації Максима Марченка внесено зміни до розпорядження Одеської обласної військової адміністрації №14/А-2022 та запроваджено з 29 березня 2022 року, на території Одеси та Одеської області, комендантську годину з 21:00 до 06:00.

20:29 28.03.2022

ДО УВАГИ МЕШКАНЦІВ ШАБІВСЬКОЇ ГРОМАДИ!

Шабівська сільська рада  попереджає про заборону спалювання сухої трави, залишків рослинності, сміття та побутових відходів, розпалювання багаття в паркових зонах та поблизу лісових масивів.

11:04 28.03.2022

ДО УВАГИ МЕШКАНЦІВ ШАБІВСЬКОЇ ГРОМАДИ!

Відповідно до розпорядження коменданта Білгород-Дністровського району №6 від 27.03.2022 року, керуючись ч.7 ст. 7 Закону України «Про військовий обов’язок та військову службу» з метою упорядкування питань носіння військової форми одягу зі знаками розрізнення військовослужбовців Збройних Сил України, з метою виключення випадків безпідставного наслідування образу військовослужбовця, забороняється на території Білгород-Дністровського району носіння військової форми одягу із знаками розрізнення військовослужбовців Збройних Сил України або інших військових формувань, утворених відповідно до законів України, особами які не мають на це право.

10:59 28.03.2022

ДО УВАГИ МЕШКАНЦІВ ШАБІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ!

Відповідно до розпорядження коменданта Білгород-Дністровського району №5 від 27.03.2022 року, на виконання положень Закону України «Про правовий режим воєнного стану» та з метою заборони незаконного запуску безпілотних летальних апаратів (БПЛА) над територією Білгород-Дністровського району забороняється проведення польотів БПЛА над Білгород-Дністровським районом (крім військових).

10:55 28.03.2022

ВІЧНА ПАМ’ЯТЬ ГЕРОЮ!

Сьогодні, 25 березня в Шабівській громаді знову День жалоби. ІВАН ЛАБУНЕЦЬ справжній герой!

21:21 25.03.2022