ДО УВАГИ МЕШКАНЦІВ ГРОМАДИ!

З метою забезпечення належного стану надання житлово-комунальних послуг населенню та соціально-важливим об’єктам Шабівської громади, а також з метою забезпечення безперебійної роботи підприємств критичної та соціальної інфраструктури в умовах режиму воєнного стану, недопущення погіршення фінансово-господарського стану підприємств енерго, тепло, водо - постачальних галузей, наголошуємо на необхідності своєчасної сплати за спожиті енергоносії та отримані послуги, погашення заборгованості, що склалася станом на сьогоднішній день.

15:26 21.04.2022

Час комендантської години з 20 квітня змінюється!

Розпорядженням Начальника Одеської обласної військової адміністрації Максима Марченка запроваджено з 20 квітня 2022 року, на території Одеси та Одеської області, комендантську годину з 22:00 до 05:00.

19:27 19.04.2022

Вітаємо усіх мешканців Шабівської громади зі святом!

Сьогодні, 17 квітня, віряни святкують Вербну неділю. Це свято має сталу дату в церковному календарі — рівно за тиждень до Великодня святкується Вербна неділя або Вхід Господній в Єрусалим. В цей день віряни йдуть до храмів та освячують вербу. Після богослужіння намолені свічки і гілочки верби несуть до своїх домівок та зберігають біля ікон.

17:30 17.04.2022