Запрошуємо на майстер-клас!

Дата: 03.05.2022 09:17

У Шабівській територіальній громаді для дітей – переселенців, які вимушено залишили свої домівки працівниками комунального закладу «Шабівський краєзнавчий музей» (с. Шабо, вул. Центральна, 63, ІІ поверх)
в середу 04 травня 2022 року об 11.00 годині та о 14.00 годині буде проведено майстер – клас з виготовлення патріотичної брошки.

Кожний народ, має свою історію та свої історичні святині – Герб, Прапор, Гімн. Символіка є втіленням боротьби за самовизначення, це – історичне надбання народу, частка його етнокультури.

Бро?шка, бро?ша — прикраса, що прикріплюється до одягу. Складається з декоративної частини і рухомої голки, яка знарухомлюється гачком. Брошку носять на грудях, або на комірі.

Матеріали для виготовлення брошки в наявності.

За інформацією з проведення майстер-класу звертатися за номером телефону: 097-568-80-02.