До уваги орендарів нерухомого майна комунальної власності, землекористувачів та власників земельних ділянок громади!

Дата: 03.05.2022 15:08

Фото без описуЗа умови воєнного стану Шабівська сільська рада повинна формувати оборонні резерви, виконувати соціальні програми та забезпечувати життєдіяльність громади. Плата за нерухоме майно та землю є одним із найважливіших джерел наповнення місцевого бюджету, саме тому просимо вчасно сплачувати обов’язкові податки та збори в повному обсязі, та не ставити під загрозу фінансування виплат бюджетним установам та  обороноздатність Шабівської сільської ради.

Законом України №2120-ІХ «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо дії норм на період дії воєнного стану» встановлено, що не нараховується та не сплачується плата за землю (земельний податок та орендна плата) за земельні ділянки (земельні частки (паї), що розташовані на територіях, на яких ведуться (велися) бойові дії, або на територіях, тимчасово окупованих збройними формуваннями Російської Федерації.

На сьогоднішній день Шабівська сільська рада не входить до вказаного переліку.