Новини Білгород-Дністровського міськрайонного відділу "Центра пробації"

Виховний захід до Дня Незалежності України

24 серпня 2023 року в публічній бібліотеці Білгород-Дністровської міської територіальної громади для підоблікових Білгород-Дністровського районного відділу пробації був проведений виховний захід знагоди відзначення  Дня Державного Прапора та Незалежності України.

13:59 25.08.2023

Виховна година до дня Незалежності

24 серпня 2023 року ми відзначатимемо 32 річницю проголошення незалежності України. Сьогодні, які і багато століть поспіль, Україна виборює своє право на незалежність зброєю, тому це свято має дуже вагоме значення для всіх українців.

12:32 24.08.2023

Тренінг на тему: «Залежність»

15 серпня 2023 року заступником начальника Білгород-Дністровського районного відділу філії Державної установи «Центр пробації» в Одеської області Альоною Боболєвою був проведений тренінг з елементами фокусованого інтерв’ю на тему: «Залежність»для осіб міра покарання, яких непов’язана з позбавленням волі.Метою заходу було розширити поняття про здоровий спосіб життя, навчитись розрізняти добрі і погані звички і передбачати наслідки, які вони ведуть за собою, щоб бути здоровим і життєрадісним, виховувати принциповість, повагу до себе.

12:54 23.08.2023

Право на безоплатну правову допомогу в Україні

Безоплатна правова допомога – правова допомога, яка гарантується державою та повністю або частково надається за рахунок коштів Державного бюджету, місцевих бюджетів та інших джерел.

12:37 19.07.2023