Новини Білгород-Дністровського міськрайонного відділу "Центра пробації"

Толерантність: мистецтво жити поряд

До Міжнародного дня толерантності, 6 листопада 2023 року  для осіб міра покарання не пов’язаних з позбавленням волі білгород-Дністровського районного відділу філії Державної установи «Центр пробації» в Одеській області проведена бібліотекарями публічної бібліотеки Білгород-Дністровської територіальної громади виховна година на тему: «Толерантність: мистецтво жити поряд».

14:16 20.11.2023

Семінар «Легальна зайнятість»

7 листопада 2023 року в приміщенні Білгород-Дністровської  філії Одеського обласного центру зайнятості  для  під облікових Білгород-Дністровського  районного відділу філії Державної установи «Центр пробації» в Одеській області   проведено черговий профінформаційний семінар на тему  «Легальна зайнятість», який відбувся  за участю  кар’єрного радника відділу кар’єрного консультування Оксани ДОЛГОТЕР

10:03 08.11.2023

День української писемності

27 жовтня - в Україні традиційно відзначають надзвичайно важливе свято - День української писемності та мови.

14:46 27.10.2023

Міжнародний день викорінювання злиденності

Часто злиденність є одночасно й причиною, й наслідком порушень прав людини. Проте питання про зв’язки між крайньою знедоленістю й порушенням прав досі є другорядним у політичних дискусіях і розробці стратегій розвитку. Саме для того, щоб привернути увагу до цього принципового, але часто недооціненого аспекту, День прав людини, що відзначається 17 жовтня, цього року присвячений боротьбі з бідністю.

10:45 23.10.2023

Показ стрічки «Нескорений Херсон» кіноклубу мережі DOCU/CLUB

Патріотизм – це гідність, любов до духовних, культурних і матеріальних цінностей своєї Батьківщини, бажання збереження її характерних особливостей, її культурного надбання та захист інтересів своєї громади, народу в цілому. А коли твою гідність принижують, нападають на твою державу, зневажають твою мову і культуру – то тоді патріотизм і прокидається. Як це сталося зараз.

19:29 18.10.2023