Довідка щодо захворюваності на COVID-19 за 17.11.2021 р.

За минулу добу на території Одеської області за даними ДУ «Одеський обласний центр контролю та профілактики хвороб МОЗ України» лабораторно підтверджено 1504 особи (діти – 48, медпрацівники – 5).

09:42 17.11.2021

Довідка щодо захворюваності на COVID-19 за 16.11.2021 р.

За минулу добу на території Одеської області за даними ДУ «Одеський обласний центр контролю та профілактики хвороб МОЗ України» лабораторно підтверджено 1549 осіб (діти – 61, медпрацівники – 5).

09:35 16.11.2021

Довідка щодо захворюваності на COVID-19 за 15.11.2021 р.

За минулу добу на території Одеської області за даними ДУ «Одеський обласний центр контролю та профілактики хвороб МОЗ України» лабораторно підтверджено 901 особа (діти – 32, медпрацівники – 4).

10:17 15.11.2021

В РАМКАХ «ВЕЛИКОГО БУДІВНИЦТВА», ЗАПУСТИЛИ У РОБОТУ ДІЛЬНИЦЮ ЧОРНОМОРСЬКА – БЕРЕГОВА. ЦЕ 6,8 КМ НОВОЇ КОЛІЇ ДО НАЙБІЛЬШИХ ПОРТІВ КРАЇНИ

«Майже 6 років велися дискусії щодо потреб розширення перегону. Це необхідно українським промисловцям, аграріям, портовикам, а значить – усій країні, бо це експортна виручка та сотні тисяч робочих місць.  Завдяки «Великому будівництву» на УЗ нам вдалося завершити 6-річну дискусію за 60 днів. За цей короткий час залізничники уклали та електрифікували другу колію. Вже понад 10 років на УЗ подібні проєкти не втілювалися» – сказав Міністр інфраструктури Олександр Кубраков.

12:22 12.11.2021

«ВЕЛИКЕ БУДІВНИЦТВО»: В БОЛГРАДСЬКОМУ РАЙОНІ РОЗПОЧИНАЮТЬ БУДІВНИЦТВО НОВОЇ ДОРОГИ В ОБХІД КОРДОНУ З МОЛДОВОЮ

На ділянці траси Т-16-44 КПП «Лісове» — КПП «Малоярославець Перший» на Одещині стартувала підготовка до будівництва нової дороги між селами Лісове та Єлизаветівка. Роботи виконуються в рамках програми Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво».

12:18 12.11.2021

Мінцифра оголошує Місяць цифрової грамотності

53% українців володіють цифровою грамотністю нижче базового рівня. Тому Міністерство цифрової трансформації України оголошує місяць цифрової грамотності – масштабну інформаційну кампанію, яка надихне українців на навчання цифрових навичок.

10:34 12.11.2021

Довідка щодо захворюваності на COVID-19 за 12.11.2021 р.

За минулу добу на території Одеської області за даними ДУ «Одеський обласний центр контролю та профілактики хвороб МОЗ України» лабораторно підтверджено 1816 осіб (діти – 78, медпрацівники – 14).

10:31 12.11.2021

Проведення місцевої комісії з питань використання субвенції 2020 року з державного бюджету місцевим бюджетам для забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа

08.11.2021 року під головуванням заступника сільського голови Шабівської сільської ради проведено засідання комісії Шабівської сільської ради з питань формування пропозицій щодо потреби в субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, підтримку малих групових будинків та забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа. Основним завданням комісії є забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей позбавлених батьківського піклування та осіб з їх числа.

15:45 11.11.2021

Проведення засідання комісії з питань захисту прав дитини

Під головуванням заступника сільського голови Шабівської сільської ради 29.10.2021 року відбулося чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини Шабівської сільської ради. Основним завданням комісії є сприяння забезпеченню реалізації прав дитини на життя, охорону здоров'я, освіту, соціальний захист, сімейне виховання та всебічний розвиток.

15:43 11.11.2021

Проведений виїзний прийом громадян адміністраторами ЦНАП

09 листопада 2021 року за ініціативою сільського голови Шабівської сільської ради Павленко П.П. та дієвої допомоги старости Біленьковського старостинського округу Іващенко О.О., адміністраторами ЦНАП був здійснений прийом громадян в с. Благодатне.

14:55 11.11.2021