Сільський голова Павло Павленко отримав сертифікат

Сільський голова Павло Павленко отримав від Агенції регіонального розвитку Одеської області сертифікат виданий Шабівській сільській територіальній громаді, за участь в проекті з енергоефективності, який виконується ГО "ДЦМ "ДОБРО" у партнерстві з ГО "ЕКОКЛУБ" в межах Ініціативи з розвитку екологічної політики й адвокації в Україні, що здійснюється Міжнародним фондом «Відродження» за фінансової підтримки Швеції.

16:43 08.02.2023

Лінія психологічної та правової допомоги від ГО «Вектор прав людини»

Запрошуємо вас поділитись своїм досвідом надання онлайнової психологічної та правової допомоги в умовах війни РФ проти України та додати історію про вашу лінію допомоги/гарячу лінію у публікацію.

13:55 01.02.2023

Побутові споживачі Одещини забезпечені світлом лише 6 годин на день через низькі ліміти, − ДТЕК

В Одеській області тривають відключення світла, пов’язані з дефіцитом електроенергії після атаки рф 14 січня. НЕК Укренерго щодня встановлює операторам системи розподілу ліміт на споживання електроенергії для збереження роботи енергосистеми.

16:18 25.01.2023