A A A K K K
для людей із порушенням зору
Шабівська сільська рада
об'єднана територіальна громада
Одеська область, Білгород-Дністровський район

Семінар у Білгород-Дністровському центрі зайнятості для шукачів роботи

Дата: 18.12.2020 15:00
Кількість переглядів: 341

Вже майже 30 років фахівці Державної служби занятості  допомагають  безробітним громадян України побудувати свій кар’єрний шлях, знайти життєве покликання. 

Тому 17 грудня об 11:00 годині для шукачів роботи у Білгород-Дністровському МРЦЗ  відбувся семінар  із залученням соціальних партнерів. Такі заходи регулярно   проводяться  як «наживо»  так і в форматі онлайн.  

До заходу долучилися начальник відділу  Білгород-Дністровського Бюро правової допомоги та фахівці  Білгород-Дністровського міського центру соціальних служб для сім’ї,  дітей та молоді.  Вони розповіли  про комплекс послуг, які надають, відповіли   на усі запитання присутніх та надали вичерпні консультації.

Також наші клієнти отримали інформацію стосовно  вірного вибору професій,  типів професій,   визначилися та обговорили шляхи подолання труднощів, що виникають під час пошуку роботи. 

          Кінець року – це час підводити підсумки та будувати плани на майбутнє.  По завершенню заходу  відбулася робоча зустріч  директорки центру зайнятості  Ніни Принц  із  соціальними партнерами.  Визначені пріоритети подальшої  співпраці та обговоренні  перспективи  на 2021 рік.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора