РОЗПОЧИНАЄМО ПРАЦЮВАТИ

За дорученням сільського голови Павла ПАВЛЕНКА Управлінням освіти, культури, молоді та спорту проведено низку робіт метою яких є належні умови для дітей дошкільної освіти в умовах воєнного стану.

15:08 31.08.2023

Робочий виїзд до Біленьківського старостинського округу

Сьогодні 29 серпня сільський голова Павло Павленко здійснив робочий виїзд до Біленьківського старостинського округу, де разом з начальником Управління освіти, культури, молоді та спорту Шабівської сільської ради Іриною СМОГЛА перевірив стан готовності закладів освіти до нового навчального року.

19:27 29.08.2023

Повідомлення про наміри Виробничим управлінням житлово- комунального господарства здійснити зміну діючого тарифу з централізованого водопостачання та водовідведення  у 2023 році

Повідомлення про наміри Виробничим управлінням житлово- комунального господарства здійснити зміну діючого тарифу з централізованого водопостачання та водовідведення у 2023 році

На виконання пункту 2 розділу ІІ Порядку інформування споживачів про намір зміни цін/тарифів на комунальні послуги з обґрунтуванням такої необхідності, затвердженого Наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 05 червня 2018 року №130 ВУЖКГ доводить до відома споживачів, що має намір підвищити тарифи на централізоване водопостачання та водовідведення.

19:18 29.08.2023

Допомога у відновленні постраждалих будинків у населених пунктах Херсонщини «Пліч-о-пліч»

Одещина продовжує пліч-о-пліч допомагати відновлювати постраждалі будинки у підшефних населених пунктах Херсонщини. Звітуємо, що зроблено нашими будівельниками на цьому тижні.

10:55 25.08.2023

Всеукраїнська програма ментального здоров’я "Ти як?"

Радянське та пострадянське виховання лишили нам страх і недовіру до всього, що має частинку «психо-». Та часи змінюються, і сьогодні ми вчимося піклуватися про ментальне (психічне) здоров’я так само, як і про фізичне. Звикаємо до того, що всі наші емоції нормальні, що плачуть не лише діти й жінки, що звернутися по допомогу до спеціаліста — не соромно.

15:05 22.08.2023