Як лідерам підприємств створити культуру психологічно безпеки

Психологічно здорові працівники – це ознака здорового робочого середовища. Коли навчання навичкам психологічного відновлення та управління стресом вбудовані в діяльність підприємства, працівники відчувають, що їх цінують і підтримують, а це також впливає на підвищення рівня їхньої психологічної стійкості та продуктивності в умовах такої надзвичайної кризи, як війна.

15:10 19.02.2024

Сервіс «Інтерактивний інспектор»

Південне міжрегіональне управління Державної служби з питань праці нагадує щодо роботи інноваційного сервісу «Інтерактивний інспектор»

15:09 19.02.2024

На кого розповсюджується дія Закону України «Про організацію трудових відносин в умовах воєнного стану»

Сьогодні у рубриці #ЗАПИТАННЯ_ВІДПОВІДІ розглядаємо на кого розповсюджується дія Закону України «Про організацію трудових відносин в умовах воєнного стану».

15:07 19.02.2024

Цифра дня: 370 500 000+ гривень зекономлених коштів на тендерах

Саме таку суму громади Одещини могли втратити через переплату на оголошених закупівлях. І саме таку суму робоча група при обладміністрації «Прозорість і підзвітність» заблокувала, щоб повернути її назад в бюджети для більш раціональних витрат. Передусім - на підтримку наших воїнів.

09:22 13.02.2024

Шабівська сільська рада лідер серед ЦНАПів Одещини з успішного використання «Мобільної валізи ЦНАП»

Шабівська сільська рада об’єднавши зусилля з міжнародним партнером швейцарсько-українською Програмою EGAP (Програма EGAP) впевнено підвищує рівень інклюзивності для мешканців Шабівської сільської громади, за допомогою сервісу ЦНАП «Мобільна валіза ЦНАП».

18:01 09.02.2024