ЯК ПІДТРИМУВАТИ НА ВІДСТАНІ?

Відстань – не перепона, щоб підтримати людину, яка цього потребує. Ось кілька порад, які стануть у нагоді, якщо, наприклад, ви спілкуєтесь телефоном чи за допомогою інших засобів зв’язку:

11:22 17.01.2024

Базові навички турботи про себе та інших

У стресовій ситуації ми нібито втрачаємо звичні радари та опори, можемо звинувачувати себе та знецінювати свої здобутки. Цей довідник пропонує техніки з допомоги іншим і собі насамперед, бо за будь-яких обставин кисневу маску спершу надягаємо на себе.

15:42 16.01.2024

Демодекоз, або підшкірний кліщ у собак та котів

Однією з актуальних проблем власників собак, котів та лікарів ветеринарної медицини є патологія шкірного покриву тварин. Шкіра – життєво важливий орган. Вона виконує такі функції як захист від механічних, фізичних і хімічних пошкоджень, вироблення поту, шкірного жиру, рогової речовини, регулювання температури тіла

14:26 11.01.2024

Небезпечні вусачі роду monochamus є шкідниками лісових  насаджень та переносниками нематод

Небезпечні вусачі роду monochamus є шкідниками лісових насаджень та переносниками нематод

Ліси, що мають велике ґрунтозахисне, водоохоронне і кліматичне значення, відіграють велику роль у господарстві країни. Але продуктивність їх часто знижується насамперед шкідливою діяльністю комах. Розширення торгівельних відносин України з багатьма країнами світу істотно збільшує ризик завезення з деревиною та лісоматеріалами нових, невідомих для України шкідників лісу.

15:59 09.01.2024