Програма ментального здоров’я "Ти як?"

Слухаємо шостий епізод подкасту «Простими словами»: український патофізіолог і генетик Віктор Досенко пояснює, що спільного у ПТСР і хвороби Альцгеймера, чи можна натренувати відчуття щастя та чому на всіх не вистачить психотерапевтів.

10:47 04.08.2023

Програма ментального здоров’я "Ти як?"

Ви міцно обіймаєте батька, брата чи сестру, вашу кохану людину, яка ще вчора ночувала в окопі під обстрілами. Чи думали ви, що скажете в цей момент? Про що запитаєте вдома? Як будете слухати численні історії або ж довгу тишу?

16:22 02.08.2023

ВСЕУКРАЇНСЬКА ПРОГРАМА МЕНТАЛЬНОГО ЗДОРОВ’Я «ТИ ЯК?»

Коли здається, що радіти нічому, що світ навколо втратив кольори, заведіть «Щоденник подяки». Проста вправа підсвітить хоч і найдрібніші, але світлі моменти життя, допоможе зберегти сили, подарує відчуття спокою.

15:23 24.07.2023

Комунікаційна кампанія "Ти як?"

Пам'ятаєте, що тривога вириває з реальності? І найкраща її профілактика — робота з усвідомленістю і заземленням. Це можна робити будь-де і будь з чим. Повертати себе у реальність, у момент тут-і-зараз, підключаючи всі органи відчуттів.

10:03 20.07.2023

Відео-проєкт – «Немаленькі люди»

31 серія короткометражних фільмів про молодь, яка радикально змінила своє життя через війну. Герої циклу представляють різні регіони, мають різні історії змін, проте всіх їх єднає чітко визначена громадянська позиція – бути громадянами своєї країни, допомогти їй вистояти і перемогти. Герої серіалу обрали різні шляхи для себе: хтось пішов до лав ЗСУ, хтось став госпітальєром, військовим медиком, волонтером - про нові для себе ролі, складнощі і перемоги. Серії не пов’язані одна з одною і можуть бути показані в різному порядку.

12:42 19.07.2023