Психосоціальні ризики для психічного здоров’я на робочому місці

Психосоціальна підтримка є невід'ємною складовою безпеки та здоров’я на роботі, адже увага до можливих психосоціальних ризиків і турбота про ментальне здоров’я працівників позначається на продуктивності праці, а значить і на сталості бізнесу. Психологічно здорові працівники – ознака здорового робочого середовища.

10:45 02.02.2024

ЗАПУСК ІНІЦІАТИВИ «ІНКЛЮЗИВНЕ ВІДНОВЛЕННЯ ЗА ЛІДЕРСТВА ГРОМАД» (CLIR)

26 січня 2024 року у Києві відбувся офіційний запуск ініціативи “Інклюзивне відновлення за лідерства громад (CLIR)”, в межах якої 19 територіальних громад України отримають експертну підтримку у сталому,  інклюзивному, соціальному та економічному відновленні.

10:36 30.01.2024

Інклюзивне відновлення за лідерства громад (CLIR)

Сьогодні 26 січня у м. Києві відбувся офіційний запуск ініціативи “Інклюзивне відновлення за лідерства громад (CLIR)”, в межах якої 19 територіальних громад із 7 пошкоджених війною областей отримають експертну підтримку у сталому, інклюзивному, соціальному та економічному відновленні. Своє бажання взяти участь в ініціативі висловило понад 300 громад із 11 найбільш пошкоджених областей України.

19:15 26.01.2024

Про основні вимоги до агропродовольчих ринків, ярмарків, торгівельних майданчиків

Гігієнічні вимоги для агропродовольчих ринків поширюються на агропродовольчі ринки та ринкові комплекси, у тому числі ярмарки, виставки, торговельні майданчики всіх типів незалежно від їх підпорядкування та форм власності, де реалізуються харчові продукти, корми та живі тварини. Гігієнічні вимоги встановлюють обов’язкові вимоги до територій, приміщень, обладнання, торговельно-технологічного устаткування, інвентаря, а також суб’єкта господарювання в частині створення належних умов для реалізації та/або зберігання харчових продуктів, кормів і живих тварин на спеціально оснащених та відведених місцях.

12:53 26.01.2024

Інформація щодо проведення сеансів «Прямої телефонної лінії»

Відділ з питань праці Управління інспекційної діяльності в Одеській області Південного Міжрегіонального управління Державної служби з питань праці України проводить сеанс «Прямої телефонної лінії»:

12:48 26.01.2024