«У бронзі і граніті у книгах і піснях – їх подвиг буде жити у віках»

Дата: 09.05.2025 16:27
Кількість переглядів: 92

Фото без опису8 травня Україна відзначає День пам’яті та перемоги, вшановуючи загиблих у Другій світовій війні 1939–1945 років. Цей день встановлено Законом України у 2023 році на знак солідарності  з Європою в пам’ятанні про ту страшну трагедію в історії людства.

З метою виховання патріотизму та національної свідомості, 8 травня 2025 року працівники публічної бібліотеки Білгород-Дністровської міської територіальної громади провели  виховну годину «У бронзі і граніті у книгах і піснях – їх подвиг буде жити у віках» для підоблікових Білгород-Дністровського районного відділу пробації. Під час заходу учасникам розповіли, що понад 10 років тому Україна долучилася до традиції відзначення перемоги над нацизмом в європейському дусі – не святкуємо, а вшановуємо. Саме так у суспільстві усталилося сприйняття 8 травня та Другої світової війни крізь людський вимір, з акцентом на ролі людей, котрі боролися проти нацизму. У День пам’яті та перемоги Україна традиційно вшановує їх, висловлює повагу та вдячність усім борцям із нацизмом, увічнює пам’ять про загиблих воїнів і жертв найкривавішої і найжорстокішої в історії людства війни. Наприкінці заходу присутні вшанували пам'ять загиблих героїв хвилиною мовчання.

Фото без опису


« повернутися до розділу «Новини Білгород-Дністровського міськрайонного відділу "Центра пробації"»

Код для вставки на сайт

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Авторизація

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій

Зареєструватись можна буде лише після того, як громада підключить на сайт систему електронної ідентифікації. Наразі очікуємо підключення до ID.gov.ua. Вибачте за тимчасові незручності

Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь