До уваги орендарів земель сільськогосподарського призначення комунальної та державної власності!

Дата: 16.07.2024 08:46

Фото без опису

Шабівська сільська рада повідомляє про необхідність проведення агрохімічної паспортизації земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної та комунальної власності, які орендарі використовують на умовах оренди на території Шабівської сільської ради.

Згідно до постанови КМУ № 890 від 22 листопада 2017 року встановлюється 3-річна періодичність проведення агрохімічної паспортизації сільськогосподарських угідь комунальної або державної власності (далі – земельних ділянок с-г призначення). За результатами агрохімічної паспортизації зокрема оцінюється вплив господарської діяльності на родючість грунту зазначених ділянок. Відповідно, орендарі земельних ділянок повинні мати актуальні (не старіше 3-х років) агрохімічні  паспорти встановленого зразка, видані Одеською філією (зараз -Південним міжрегіональним центром) ДУ «Держгрунтоохорона».