Проведення робіт на виноградниках на території Шабівської ОТГ

Дата: 06.06.2024 09:42

Фото без описуТОВ «АГРОФІРМА ШАБО» повідомляє Вас про проведення робіт на виноградниках, що знаходяться на території Шабівської ОТГ з застосуванням пестицидів та агрохімікатів : Цілитель, Захисник, Інгрес, Супресор, Ортофосфорна кислота, Джек Пот, Танос, Ліндер, Талендо, Ескаліп, Антракол Зорвек Вінабрія  у період з 07 червня по 15 червня 2024 року.

Підставами для застосування пестицидів є науково-обґрунтовані схеми захисту рослин відповідно до Переліку пестицидів і агрохімікатів, дозволених до використання в Україні.

Просимо довести завчасно цю інформацію до мешканців Шабівської ОТГ, пасічників та інших заінтересованих осіб шляхом її опублікування на Вашому офіційному сайті.

Довідки за телефоном: 0979390313